WE ARE NO LONGER TAKING ADVANCE ORDERS FOR XMAS. PLEASE VISIT US IN-PERSON AT FMM BETWEEN NOW AND 12/24 IF YOU NEED MEAT. HAVE NO FEAR, WE HAVE PLENTY OF MEAT, WE JUST CAN'T TAKE ANY MORE ADVANCE ORDERS. WE WILL BE CLOSED ON XMAS DAY. 12/26 IS THE NEXT AVAILABLE DATE TO PLACE AN ONLINE ORDER. THANK YOU SO MUCH. FMM LOVES YOU.

Ground Veal (2 lb pkg.)
Ground Veal (2 lb pkg.)
  • Load image into Gallery viewer, Ground Veal (2 lb pkg.)
  • Load image into Gallery viewer, Ground Veal (2 lb pkg.)

Ground Veal (2 lb pkg.)

Regular price
$18.60
Sale price
$18.60
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Package Details: 2 lb. Package

Price Per lb: $9.30

Our ground veal is made fresh every single day we operate. Form into patties to make Veal Burgers or use for sauces, in pasta, as meatballs and more! Packed in 2 lb cryo packages.